Erken boşalmanın ilacı var mı?

Erken Boşalma  -  Tem 15, 2009  -  , ,  -  1 Comments

Doktor bey merhaba, öncelikle böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim. Benim erken boşalma sorunum var ve sizden ricam bana bu konuda bir ilaç önermeniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Erken boşalma erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluğudur ve tedavisi %100 mümkündür. Bir denetimsizlik ve kontrolsüzlük hastalığı olan erken boşalmanın tedavisi, kişiye boşalma refleksi üzerinde istemli bir denetim sağlama yetisinin kazandırılmasıyla gerçekleştirilir. Bu da cinsel terapi aracılığıyla olur. Piyasada doğrudan erken boşalma tedavisinde kullanılan bir ilaç bulunmamaktadır, ancak depresyon tedavisinde kullanılan bir takım ilaçların yan etki olarak boşalmayı geciktirebildiği gözlenmiştir ve hekimler tarafından cinsel terapiye destek olarak bu ilaçlar önerilmektedir. Ancak etik kurallar gereği bizim buradan herhangi bir ilaç önermemiz mümkün değildir, bu konuda bir hekime başvurmanızda fayda var.

One Comment to Erken boşalmanın ilacı var mı?

  1. merxas
    05 Kasım 2009 15:33

    sayın hocam ben üç yılık ewliyim ve benim erken boşala sorunum yüzünde cilelikten soğudum yatağa girdiğimde kendimden nefert ediyorum eşimle işki kurmak istemiyorum erkn boşalmayüzünden bizkolujim bozuldu neyapabileceğim konusunda yrdımcı bana oursanız çek sevinirim teşekürler

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir